Pimedus.Hämarus.Must maagia

Tänaseks päevakaardiks tuli uuesti Saatana kaart. Juba eelmine kord kui ta väljatuli, tuli ka teadmine ,et lähiajal tuleb ta veel ja et siis tuleb rääkida temast kui mustale maagiale viitavast kaardist. Ja et sellest maagiast rääkida, peab teda kõigepealt kuidagi sõnastama. Antud kirjises käsitletakse musta maagia tahte või soovi muuta teise meelt/teadvust mingit kasusaamise eesmärki silmaspidades. Ainus püsiv meeleseisundite muutja on inimene ise, kõigi teiste mõjutused teadvusejaoks hukatusliku iseloomuga.  Seetõttu annavadki kõik õpetusliinid, kelle eesmärgiks on Teadvuse Vabadus inimesele hulgaliselt harjutusi ja teadmisi, et selles protsessis oleks inimene maailma keskpunkt ja telg, sest ainult seisundis kus ollakse kõige algus ja lõpp on võimalik püsivad muutused. Ja kui vaadata ringi, elamegi keskkonnas kus pidevalt tuleb mõjutusi välisest maailmast, mis peaks meid panema käituma viisil, mis pole oma loomusele ega meelele sobilik. Kogu majandus, reklaam ja ka hulga üritusi, mis end vaimseks nimetavad, tegelevad otseselt musta maagiaga – teise meeles muutuste tekitamisega, mis tekitavad kasu.  Selle ajastu on selliseks loodud ja saab näha, mida edasi luuakse. Igakord kui tekib soov / tahe, et teine muudaks meelt ja muutuks(ostaks, tuleks, läheks, käituks, oleks vaimsem), ollakse suurel või vähemalt määral mustad maagid. Tunnuseks on oma teadlik minakeskne tegevus teise suunas, mis teadvuse vähema arengukorral tekitab sõltuvuse ja allumise. Ka üritades tekitada teises vaimseid muutusi ilma vabaduseta mittemuutuda, on sisuliselt must maagia.  Ilmselt on kõik suuremal või vähemal määral maailmaparandamise ideest haaratud olnud ja enamasti on teod ikka suunatud teiste abistamiseks. Kui abi objektiks on teise meeleseisundid on väga väike samm musta maagiani. Nii ju tahaks, et teised ei vihastaks, ei oleks pahas tujus, ei oleks negatiivsed jne, jne. Seda et mängus on omakasu, sellises protsessis on väga keeruline märgata. Omakasu siis selles mõttes, et oma meeleseisundi harjutamist saab siis lükata edasi , kui pole enam kedagi, kes tooks välises maailmas välja enda meeles toimuva. Kui selline seis on lähisuhetes, kus üks üritab teise meelt oma meelejärgi muuta ja mõjutada, on see selline vägivald, et isegi kui teine sooviks ise muutuda, peab ta väga pikalt olema lihtsalt vastu toimuvale musta maagia mõjutusele. Inimene peab olema vastu, kuna kui ta oleks nõus, kaotaks ta oma hinge.  Tegemist on vägivallaga, mis kantud heast kavatsusest, kuid mis peenemal tasandil toidab kõiki sõdasid maailmas. Suured sõjad füüsilises maailmas on tagajärg juba toimunud sõdadele peenemates maailmades.

Selles jõulises seisus, mis meil praegu olemas on, on suurepärane võimalus näha iseenda toimimisviisi. Maailm toob selle igal hetkel väliste sündmuste kujul kohale. See mis toimub kodus, suhetes lähedastega, sõpradega, tööjuures, meie riigis ja maailmas üldse ja reageering sisemuses, räägivad hingesoleva keelt. Teadvuse toimimislaad maailmale kehastub maailma toimena iseendale. Füüsiline vorm lihtsalt toob selle nähtavale, mis taju jaoks on kättesaamatu pikka aega. Nii et kui maailma toime on endale sobimatu, tuleb leida üles sobimatu toime maailmale(Marsi suhted Saturni ja Pluutoga). Ja selleks on meil hetkel ka väga head võimalused, sest ärkamislähedasi seisundeid (Saturn) on palju ja ka Õpetus(Uraan) ja Õpetajad(Jupiter) on siis väga lähedal. Hetkel on kättesaadav otse südamesolev Õpetaja, kes õpetab aegade algusest voolavat Õpetust Vabadusest ja sellest kuidas asja on ja olla saaks. Ja see õpetus puudutab tööd iseendaga ehk siis kõige otsesemat ja tõhusamat maailmapäästmise viisi. Ja praeguses seisus on olemas võimas muundumisvõimalus, et kõik see mis on sobimatu, iseendas äramuuta. Eluseadus on kord nii juba seadnud, et looming pöördub looja juurde tagasi. Ja kui tagasipöörduv on üks hirmutav elukas, pole vaja selle elukaga minna füüsilises maailmas sõdima. On võimalik jätta ilmingud ilma oma toidus. Tänane päevakaart vihjab otseselt, et on võimalik lõpetada vägivald teiste suhtes hinge ja vaimutasandil (Pluuto) ja agresioon füüsilisel tasandil jääb oma toitvast allikast lihtsalt ilma.

Tänaseks ruuniväeks tuli tühi ruun :

Tunnetamatu, Jumalik Vägi, Odin

Ralph Blumi “Ruuniraamat” räägib selle ruuni kohta järgmist :    

Tühjust on lõpus ja tühjus on alguses. See on täielikult usalduse ruun, mida tuleks võtta ui vahetut kokkupuudet oma Saatusega. Aeg-ajalt ilmutab see end nagu fööniks, tõustes lendu omaenese hukatuse tuhast. Selle ruuni ilmumine võib ennustada surma. Ent see surm on sümboolne ning seostub millegagi teie elust, mille aeg on ümber saanud. Juhtimisest loobumine on Vaimse Sõdalase jaoks raskeim katsumus.

Tunnetamatu annab teile teada, et ta on teie elus liikvel. Tühjus sisaldab piiramatut potentsiaali. Ühtaegu nii täis kui tühi, hõlmab see ruun olemise ja kõige selle täeikkust,t mis on määratud tegelikkuseks saama.  Tühja ruuni tõmbamine toob esile inimese hirmud :”Kas ma põrun läbi?” “Kas ta jätab mu maha?”, “Kas ma pean sellest loobuma ?”. Vaatamata kõigele on meie ülim heaolu, suurepärased võimalused ja kõik viljakandvad unistused peidus selle ruuni tühjuses. Valmisolek ja loa andmine on kõik, mida see ruun meilt ootab, sest kuidas saab valitseda seda, mis pole veel kindlat kujugi võtnud ? Sageli nõuab tühi ruun vaprust, aga tundmatus kohas vette hüppamist kindlasti mitte. Selle ruuni tõmbamine paneb meie usu proovile.

Tunnetamatu esindab karma ( kõigi meie tegevuste ja nende tagajärgede summa) rada, kõiki meie selle elu õppetunde. Tühi ruun õpetab meile, et vanad karmavõlad liiguvad ja arenevad koos meiega. Midagi ei saa ette määrata, ainus, mis loeb, on tundmatu loomisjõud.

Kui juhtute tõmbama Tühja ruuni, ärge kohkuge : see ruun tõestab, et enesemuutmise töö edeneb teil hästi

Kuigi ma kirjutan  päevakaardist esimesena, pole see ometi esimene infoallikas, mille päeva kohta saan. Esimese asjana võtan lahti mõne astroloogiaprogrammi, et näha, mis seisuga olen ärganud. On ärkamisi, kus nagu visatakse unest välja, mingi seletamatu jõud lihtsalt ei lasegi magada ja on ka seisundeid, kus ei saa jälle ärgatud ( kui otsest vajadust pole). Tänane ärkamise kaart on üsna kõnekas, et panna ta ka siia ülesse.

Äratus

Tõusumärgi Päike ja Kuu 10 maja tipus. Silma jäi veel 3.maja, kus ärkamise hetkel oli Veenus, Marss ja Saturn. Vaatasin seda ja mõtlesin, et näed, nüüd ärkasin küll mingi teemjaoks, et just sellise seisuga asuda seda uurima ja kirjutama. Ja kuna lugejajaoks sünnib see tekst hetkest kui ma selle ärasaadan, teen ma ka ärasaatmise hetkel kaardi ja panen võrdluseks siia ülesse. Ja lugeja juba satub siia lugema juba oma loodud hetkega 🙂

Blogikirjutise avalikustamine

Advertisements