Tänane päevakaart kui ka ruun on juba olnud.

Päevakaardiks tuli Saatana kaart, sama kaart, mis oli panija jaoks aktiivne ka üleeile. Kui sama kaart väljatuleb väga lühikese panemisajajooksul ladumistes, saab ta enamasti kohe hulga rohkem tähelepanu, kui siis kui ta esmasel väljatulemisel sai. Esimene mõte, mis seda kaarti nähes tekkis, oli et kas nüüd jäi midagi märkamata või on lihtsalt aeg astuda järgmine samm ja vajalik sügavam äratundmine.

Pimedus.Hämarus.Must maagia

Raamatut Egiptuse Taro lahtivõttes jäi pilk kõigepealt pidama sellel, et selle kaardi sodiaagimärk on Kaljukits ja seal asub transformatsiooni vägi – Pluuto. Kaardil endal on Saturni sümbol. Oleme hetkel Pluuto ja Satruni jõulise toimise laineharja tekkimise protsessis. Nende vahel toimib 90 kraadine suhe, mis kulmineerub 21. augustil ja hakkab siis vaikselt oma energiat kaotama. Kuupäevaliselt homme varahommik, kui keeleliselt tänase päeva öösel läheb Marss Neitsist Kaaludesse ja ning ühendus Saturniga saab uue näol. Täpne ühendus toimub 31. augustil. Pluutoga moodustab Marss täpse 90 kraadise suhte 3. augustil. Samuti on aktiivne Jupiteri (Jäär) kvadraat Pluutole. Niisiis vihjab kaart kõige teadvuse jaoks nähtamatu, mida võiks nimetada ka tumedaks alaks, puhastumisele ja transformatsioonile. Kui sealt tumedast alast midagi juba näha on, on teadvusel võimalus oma tahte, tarkuse ja armastuse ja arendatud mõistuse toel selle kõigega ka miskit teha.  Kaardil on näha keegitsev tõrvik – tuli, milles põlevad ära kõik tagasipöörduvad energiad. Mõtlesin enne magamaminekut stiihiate peale, mis osalevad selles jõulises seisus. ja kui vaadata tabeleid, siis veemärkides pole hetkel kedagi peale Kuu, hetkel Kalades ja liigub 30.07 õhtu Jäära :

Päike on tulemärgis Lõvis

Merkuur on maamärgis Neitsis

Veenus on maamärgis Neitsis

Marss on täna veel maamärgist Neitsis ja öösel liigub õhumärki – Kaaludesse

Jupiter on tulemärgis  Jääras

Saturn on õhumärgis Kaaludes

Uraan on tulemärgis Jääras

Neptuun on õhumärgis Veevalajas

Pluuto on maamärgis Kaljukitses

Kogu see loend vihjaks justkui sellele, et vormid, struktuur nii jämedamas kui peenemas aines on püsivas põlemises. Osade vormide aeg on otsas ja nad põlevad oma loojate auraväljades olevates tõrvikutes ehk puhastustules. Ja põlemise juures on hulga olulisem õhk kui vesi 🙂 Oma kogemus räägib, et hetkes toimuvad protsessid kus väga pikast kehastumiste reast lahkuvad vormid, mis läbistanud ja saanut toitu elusid ja samuti vabaneb energiat ühistegevusega loodud mentaalsetest ja astraalsetest objektides ja see osa mis enda teadvusega seotud tekitab aurakehas survet ja muutub seeläbi nähtavaks.  Ja nüüd on teadvusel võimalus selle tagasituleva energiaga miskit peale hakata ehk siis suurendada teadlikult puhastustuld ja anda teadvusepoolt lahti seda, mida arenguks enam vaja pole. On võimalus muuta algelementideks tagasi aegadejooksul loodud peenmaailmavorme ja soovi ja tahtmise korral luua sellest algsest valgusest uued vormid, paigutades ülesulatud energia uutesse seostesse ja suhetesse. Kaardil oleva eluka on loonud inimese ise ja kõik mis on inimesed loonud, see ka lahkub inimeste läbi. Looming pöördub alati Looja juurde tagasi ja seda protsessi on nimetatud ka karma seaduseks. Nii et antud protsessis on igaüks justkui see tuleleek, milles muundub algseks aineks üks osa loomises olnud vorme. Ja selles meeleseisundis, milles viibitakse luuakse vorme  ideedele, mõttetele, visioonidele, nägemustele, mis teadvuses keerlevad. Seetõttu on oluline jälgida, mida tähelepaneb,mis meeliköidab ja millise meeleoluga nähtustele ja seisunditele reageeritakse. Vana energia tuleb tagasi tihtilugu väga füüsilises vormis ehk siis sündmustena iseenda ümber ja samas reageering toimuvale algatab juba loomise.  Selles tagasituleva energia näidendis on osaliseks palutud teised kaasrändurid. Ja need kaasrändurid võivadki olla ainult palutud sellesse rolli ja neil endil pole isegi aimu, millises loos nad hetkel osalevad. Samamoodi võime isegi sattuda kellegi teise lugu etendama ja kõike see läbisegi toimuv lugude paabel võimaldab jällegi taibata, et see mida ise näeb on enda lugu. See mida teised tajuvad nende oma. Ja igal Loojaks õppijal on omad õppetunnid. Sellieksamid ja Meistrikursus. Ja reageering toimuvale on esimene samm loomisringi jätkamiseks.

Et lugeda eelnevat Saatan kaarti tuleks avalehelt paremaltpoolt sildipilvest vajutada Saatana nimetuse peale ja siis peaks nii tänane kui ka eelmine kaart tulema teineteise järel. Kuna kaardid ilmselt hakkavad korduma, siis viitamine muutub väga keeruliseks ühel ajal. Samas võimaldab see keskkond väga kergelt leida sama märksõnaga tekste.

Kogu selle Loojaks ärkamise ja Loojaks olemise protsessi tuli ruuniväena toetama Sol

Võimatu võimalikkus

See ruun tulebjustkui uuesti ütlema – Võimatu võimalikkus. Kui tundub et kõik see mis  vajub peale on niivõrd suur ja võimas, siis ometi on see kõik üks suur taganttõuge teadvusele ärkamise ja ärkvelolemise protsesses.  Vormid olgu nad siis käegakatustavas maailmas või veidi peenemas – tunde ja mõttemaailmas, on elus tänu sellele, et teadvus on ta ellu kutsunud. Kui see ellukutsumine on olnud teadvustamatu ja teadmatatusel põhineb, siis saades teada on võimalik alati kõike muuta. Sest kunagi Loodud Looming kõnnib igapäevaeluna koguaeg eespool vastu. Andes pidevalt võimalusi vorme lahti ja kokkusõlmida. Ja vastavalt siis selles kokku ja lahtisõlmimise hetkes toimuvale meeleolule, tähelepanule ja teadmistele, see siis ka toimub. Tulemus jällegi kõnnib kenasti oma elus vastu. Kui tulemus on kannatusitekitav on see teadvustäratava iseloomuga ja järgmine loomine toimub juba veidi teadlikumalt.

Päevaruun ütleb, et meil on kasutada päikeseenergia, mis valgustab ja toetab elu. Ta aitab näha asju sellistena naagu nad on. Ta aitab omandada sisemise nägemise võimet.  Ta tõstab energiataset, andes sihi saavutamiseks jõudu.  Aitab teada saada oma hingesihti ja tunda energiat ja elu endas.

Nii et paistku maailm ümberringi hämarana, kohe valgustub see maailm ,kui iseendas olev Päike iseenda olemusele ärkab.  Oma südame kaudu oleme seotud kõigi tuledega südametes.

Teist päeva juba tahavad endast inglid.  Sodiaagringis toimivad 72 ingilit,loojat. Need on piibli 72 loojat, kes tõlkimise läbi üheks jumaks kokkusulatatud. Ja märku andsid endast just pööripäevakraadide inglid. Pööripäevakraadiks nimetan ma Jäära, Vähi, Kaalude ja Kaljukitse algues kraadi ja kui Päike asub nendes punktides, siis me tähistame pööripäeva.  selles 0 kraadis viibivvad hetkel Saturn, Uraan ja tänaöösest ka Marss. Iga ingli loomisvaldkonnas on 5 kraad ja nii selgub et pööripäeva kraadidie ingli mõjualas on veel ka Jupiter ja Pluuto.

Jäära 0-5 VEHUIAH

Kaalude 0 – 5  ANIEL ( HANIEL, ANAEL)

Kaljukitse 0 – 5   MEBAHIAH

Vähi 0-5  LEUVIAH

Teised kraadid kohta võimalik lugeda siit

Ja nii võiks ka väita, et planeedid nendes kraadides täidavad nende Loojate korraldusi. Ja kõik see pole midagi välist, vaid igaühe enda südamelugu.

Eriti jõuline enda jaoks eile ja ka täna on Aniel ehk Haniel. Selgub et mõnede varaste kristlaste jaoks olevat ta olnud üks peainglitest ( Urieli asemel) ja tema oli see, kes saatis Neitsi Maarjat tema viljastumise hetkel.

Advertisements